slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,99 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 280,87 m2 powierzchni posadowiona na działce 819 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2018. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 085 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z opcją pozostawienia zastanego w niej wyposażenia (do negocjacji). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia mieszkańcom życie na światowym poziomie w komforcie, prestiżu, wygodzie i luksusie. Świadczy o tym obecność zarówno klimatyzacji, jak i ogrzewanie podłogowego. Dużym atutem jest na pewno położenie w nobilitującej, zamkniętej okolicy. Nad bezpieczeństwem wszystkich domowników czuwają antywłamaniowe rolety, wideofon oraz instalacja alarmowa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: sportowcy – siłownie, boiska, tereny rekreacyjne i baseny; rodziny z małymi dziećmi – place zabaw, szkoły, przedszkola i żłobki. W okolicy nie brakuje dobrze rozwiniętej infrastruktury z licznymi sklepami, targowiskami, aptekami, przychodniami zdrowia, bankomatami, dyskontami popularnych sieci etc. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami z pewnością docenią nie tylko dwustanowiskowy garaż, ale również cztery miejsca na podjeździe przed budynkiem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się wytwornym wnętrzem, prestiżem i elegancją. Duże wrażenie robi starannie wypielęgnowany ogród. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Współpracując z naszym biurem WGN otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3477)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl