slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 241,6 m2, a także ciekawą ceną 1 898 800 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2021 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie sześciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 500 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 7 859 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Dodatkowo kupujący nie podpisuje żadnych umów.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z ujętym w cenie całkowitym wyposażeniem kuchni, łazienki, pokoi (wszystko do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem). Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje już od pierwszego spojrzenia swoim zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem wyposażonym w najnowsze zdobycze techniki (światłowodowy Internet). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim lokatorom najwyższy stopień bezpieczeństwa, o co dba instalacja alarmowa. Komfort z kolei zapewniają:
– rekuperacja;
– zmiękczacz wody;
– klimatyzacja;
– ogrzewanie podłogowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w doskonałej lokalizacji blisko jeziora i w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego: markety popularnych sieci, sklepy, punkty usługowe etc. Na wielbicieli aktywnego wypoczynku czekają ścieżki rowerowe, zbiorniki wodne oraz rozległe tereny zielone. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią 2-stanowiskowy garaż oraz dwa miejsca parkingowe na podjeździe przed budynkiem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Wesprzemy cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur w Polsce, „Lider Otodom 2021” dla woj. śląskiego, „Nr 1 na rynku katowickim” wg MoneyPL, „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Orły Nieruchomości” za 2021 rok.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3750)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl