slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Mijas)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Mijas)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Mijas (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 5 199 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 31 123 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 145 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 4 512 890 zł (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z prestiżowym członkostwem w prywatnym klubie urbanizacji i floty łodzi w całej Europie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa na tle konkurencyjnych ofert swoim dużym potencjałem inwestycyjnym, ponieważ stanowi doskonałą propozycję bezpiecznej lokaty kapitału i uzyskiwaniu dochodów z urlopowo-wakacyjnego wynajmu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim wyposażonym/umeblowanym wnętrzem. Z okien ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży roztaczają się imponujące widoki na morze. Mamy stąd również przepiękny widok na basen i ogród. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może nobilitującą lokalizacją na terenie prestiżowej inwestycji apartamentowej w uprzywilejowanej lokalizacji i z unikalną koncepcją urbanizacji. W częściach wspólnych mieszczą się korty tenisowe, pole do gry w golfa, wellness, SPA, supermarkety, restauracje etc.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-56788)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl