slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 235 m2, a także ciekawą ceną 1,599 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie siedmiu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 820 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 804 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim kameralnym i eleganckim wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie techniczne + kotłownia + garaż + pralnia + łazienka + sypialnia + gabinet + hol + garderoba + wiatrołap + pomieszczenie gospodarcze + spiżarnia + oranżeria + jadalnia + pokój dzienny + kuchnia;
KONDYGNACJA 1: taras + schowek + garderoba + pokój gościnny + garderoba + sypialnia + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje wypielęgnowaną działką z budynkiem na narzędzia i zbiornikami na deszczówkę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki komfort życia, za co odpowiada m.in. ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest słoneczne, widne, jasne, kameralne i komfortowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla zamożnych klientów ceniących komfort życia na światowym poziomie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa rewelacyjną lokalizacją w bezpiecznej i zarazem elitarnej okolicy z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto niecodzienną architekturą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Klienci naszego biura WGN Orzesze przy zakupie tej nieruchomości otrzymują w ramach współpracy voucher 10% rabatu na zakup produktów i materiałów do przeprowadzenia prac modernizacyjnych lub remontu od firmy Leroy Merlin. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Więcej informacji udzielę podczas prezentacji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 32-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-23)

Kontakt:
e-mail: z.grzembka@wgn.pl