slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Konina (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2016 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z siedmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 179 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 890 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 280 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 200 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją nieopodal licznych sklepów, supermarketu i szkoły. Do centrum dotrzemy w mniej niż kwadrans. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
w STREFIE OTWARTEJ znajdziemy: kuchnia + 2 pokoje + pralnia + taras + pokój dzienny + jadalnia + łazienka + 2-stanowiskowy garaż
PODDASZE: sypialnia + pomieszczenie do własnej aranżacji + hol + 2 pokoje dziecięce + garderoba + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoim nowoczesnym designem oraz gwarancją najwyższego komfortu (ogrzewanie podłogowe) i bezpieczeństwa (system alarmowy wraz z solidnymi, antywłamaniowymi drzwiami).

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-324)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl