slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kwidzyn (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kwidzyn (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kwidzyna (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 246 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 843 m2, a także ciekawa cena 599 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2003 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 266,7 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z całkowitym wyposażeniem Dużym udogodnieniem dla domowników są znajdujące się na działce elementy małej architektury, jak na przykład blaszany garaż, drewniana altana ogrodowa, grill ogrodowy i wędzarnia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim bajecznym ogrodem ogród z wieloma roślinami rabatowymi, krzewami i drzewami.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w liczne zdobycze techniki, jak np. system automatycznego sterowania bramami wjazdowymi + bramą garażową. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa) i komfortu. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZY POZIOM: kotłownia + siłownia + garaż + letnia kuchnia
ŚRODKOWY i WYŻSZY POZIOM: gabinet + taras + wc + jadalnia + pokój dzienny + balkon + hol + łazienka + kuchnia + 4 pokoje
NAJWYŻSZY POZIOM: powierzchnia poddasza do adaptacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto doskonałą lokalizacją w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy, wśród lasów. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 23 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5071)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl