kameralny salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Konin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 3 045 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 800 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Sześć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 670 tys. złotych, wygodny metraż 220 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład elitarnego kompleksu zabudowań łącznie z osobnym budynkiem gospodarczym, a także garażem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej, jak na przykład agroturystyka albo wynajem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM ZERO: pokój dzienny + pokój + taras + łazienka + kuchnia
POZIOM JEDEN: 3 pokoje + garderoba + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także swoją wypielęgnowaną, perfekcyjnie utrzymaną działką z licznymi nasadzeniami i idealną lokalizacją w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. W pobliżu mieści się:
– jezioro
– sklep
– ośrodek zdrowia
– szkoła
– przedszkole.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji na sprzedaż gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-102)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl