widok od strony ogrodu na luksusową rezydencją na sprzedaż Koszalin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Koszalin (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicy Koszalina (zachodniopomorskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 1 950 000 złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 1 950 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 1 000 mkw. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie pokoi na 3 kondygnacjach.  Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 25000-metrowej działce. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
w PODPIWNICZENIU znajdziemy:
– 16 różnych pomieszczeń
na PARTERZE znajdziemy:
– 8 pokoi
– hol
– 2 kuchnie
– 3 wc
na PIERWSZYM PIĘTRZE znajdziemy:
– 13 pokoi z miejscem na łazienki
na DRUGIM PIĘTRZE znajdziemy:
– otwartą przestrzeń do zagospodarowania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale – znakomicie nadaje się na prowadzenie działalności agroturystycznej, hotelu, motelu, SPA etc, a przynależny teren pozwala na uprawy ekologiczne. Istnieje dodatkowa opcja zakupu sąsiedniej działki pod lasem o pow. 8 ha, z przeznaczeniem pod pole golfowe, stadninę koni albo basen.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży otoczona jest malowniczym parkiem ze stawem. Na uwagę zasługuje również znakomita lokalizacja – luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w niezwykle cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (086-90)

Kontakt:
e-mail: szczecin@wgn.pl

x (x)