slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Koszalin

Rezydencja do sprzedaży Koszalin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Koszalinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 121,33 m2, a także ciekawą ceną 484 987 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Standard deweloperski. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 997 zł/m2. Zdjęcia przedstawiają wizualizację poszczególnych pomieszczeń. Z uwagi na stale rosnące ceny materiałów budowlanych producent zastrzega sobie prawo do aktualizacji cen.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zbudowana zostanie na działce należącej do klienta (pomagamy w znalezieniu działki, gdyby przyszły klient nie dysponował jeszcze swoim terenem). Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zawiera podatek VAT.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z możliwością wyposażenia i wykończenia w standardzie „pod klucz” (za dopłatą). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana może zostać wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami i nowinkami technologicznymi np. zintegrowany z budynkiem system fotowoltaiczny, pompa ciepła czy inne rozwiązanie w kwestii ogrzewania. Dodatkowo w jej wnętrzu można położyć instalację światłowodową. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0:
– garaż
– kotłownia
– klatka schodowa
– schowek
– korytarz
– jadalnia
– pokój dzienny
– kuchnia
– wiatrołap
– wc
KONDYGNACJA 1:
– schody
– korytarz
– łazienka
– garderoba
– 3 sypialnie.
Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością garaż. Nie można też zapomnieć o dodatkowym pomieszczeniu na poddaszu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją estetyczną bryłą, komfortowym wnętrzem, a także atrakcyjną lokalizacją. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura, aby uzyskać więcej informacji na temat tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Szanowny Kliencie, a jeśli nie posiadasz jeszcze swojej działki, znajdziemy ją dla ciebie.

Gwarantujemy również pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (055-18)

Kontakt:
e-mail: m.sobczyk@wgn.pl