slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kołobrzeg

Rezydencja do sprzedaży Kołobrzeg

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 4 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 997 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 484 987 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 121,33 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Standard deweloperski.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert ciekawie zaaranżowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + wc + kuchnia + salon + jadalnia + korytarz + schowek + klatka schodowa + kotłownia + garaż
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + garderoba + łazienka + korytarz + schody.
Osoby zmotoryzowane docenią na pewno garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w opcji z możliwością wykończenia „pod klucz”. Dodatkowo istnieje możliwość wyposażenia w zintegrowany z budynkiem system fotowoltaiczny, pompę ciepła lub inne rozwiązanie w kwestii ogrzewania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż może zostać doposażona w instalację światłowodową. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na działce klienta. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż zawiera podatek VAT. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Z uwagi na stale rosnące ceny materiałów budowlanych, producent zastrzega sobie prawo do aktualizacji cen. Zdjęcia przedstawiają wizualizację poszczególnych pomieszczeń. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (055-19)

Kontakt:
e-mail: m.sobczyk@wgn.pl