przestronny i luksusowy salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Kraków

Rezydencja do sprzedaży Kraków

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Krakowie (małopolskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 1 900 000 złotych. Metraż 297 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 6 397 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 6 pokoi na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 940-metrowej działce.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
w PODPIWNICZENIU znajdują się:
– pralnia
– 2 pomieszczenia gospodarcze
– kotłownia
na PARTERZE znajdują się:
– kuchnia
– jadalnia
– sypialnia
– łazienka
– salon
– 2 tarasy
na PIĘTRZE znajdują się:
– 3 sypialnie
– łazienka
– garderoba
– wc
– taras

Dla rodzin posiadających więcej niż jeden samochód czeka 2-stanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana gazowo. Znakomita lokalizacja – luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w bardzo dobrze rozwiniętej pod względem infrastruktury handlowo-usługowej okolicy. Po sąsiedzku mieszczą się liczne sklepy, apteki, banki, piekarnie oraz tereny zielone (park). Okolica uchodzi za niezwykle spokojną, cichą i bezpieczną. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1722)

Kontakt:
e-mail: l.wilczynski@wgn.pl

x (x)