po lewej luksusowy salon, po prawej fragment kuchni w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacjato największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 320 000 złotych. Metraż 300 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 1 067 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 5 pokoi na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 10000-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca imponującym potencjałem, dzięki dodatkowym opcjom zakupu sąsiednich działek, na których znajdują się budynki gospodarcze, 70-letni las, łąki, polami a nawet teren do paintballa. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest po częściowym remoncie, dzięki czemu nowy właściciel może tu zamieszkać bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia:
KONDYGNACJA 0: 2 pokoje + przedpokój + łazienka + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + łazienka + kuchnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta programem „0% prowizji do kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup), zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-911)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl

x (x)