slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 73 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 4 339 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 115 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2020 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 499 tys. zł. Standard deweloperski.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana osobom ceniącym spokój i niezależność w otoczeniu intymności własnego ogrodu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Blisko stąd do niezbędnej, codziennej infrastruktury. Rodziny posiadające samochód ucieszą liczne miejsce postojowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w wiele nowoczesnych technologii, jak na przykład światłowodowy Internet albo instalacja telewizji kablowej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZY POZIOM: wiatrołap + wc + garaż + hol + pokój + aneks kuchenny
WYŻSZY POZIOM: komunikacja + sypialnia + łazienka + balkon + klatka schodowa + garderoba + 2 pokoje.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1748)

Kontakt:
e-mail: e.oles@wgn.pl