kolorowy salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5,3 tys. zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 795 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 150 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 809 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dba o to między innymi instalacja alarmowa wsparta monitoringiem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż podzielona została na dwie strefy:
PRYWATNĄ:
– łazienka
– salon
– kuchnia
– 3 pokoje
KOMERCYJNĄ:
– pomieszczenie gospodarcze
– łazienka
– pokój
PODDASZE UŻYTKOWE
– powierzchnia do adaptacji na dodatkowe pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z zawartym w jej cenie wyposażeniem i umeblowaniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Przy sprzedaży gwarantujemy bezpieczeństwo i całą obsługę transakcji. Kupując z nami, kupujesz sprawdzoną nieruchomość.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3436)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl