wykończone z wyczuciem smaku wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2001 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z siedmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 296 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 890 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 270 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 150 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urządzona zgodnie z najnowszymi trendami. Ogromne wrażenie robi oryginalne oświetlenie LED-owe, podwieszane sufity, systemem zmiękczania wody i centralny odkurzacz. Gwarancją bezpieczeństwa dla lokatorów jest nowoczesna instalacja alarmowa + antywłamaniowe szyby w oknach. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą 2 kondygnacje:
NIŻSZA KONDYGNACJA: kotłownia + taras + kuchnia + łazienka + garaż + jadalnia + salon + wc + 2 pokoje
WYŻSZA KONDYGNACJA: 4 sypialnie + 4 garderoby + łazienka + hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto swoim przepięknym ogrodem (z automatycznym nawadnianiem). Właściciele aut docenią aż dwa miejsca garażowe. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2532)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl