kondygnacja minus jeden w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 415 m2, a także ciekawą ceną 2,5 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1930 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie siedmiu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 2 200 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 024 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa przepięknym, pieczołowicie utrzymanym ogrodem z licznymi nasadzeniami krzewów ozdobnych i drzew. Mamy tu także miejsce do grilla, altanę oraz stoły. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NAJNIŻSZY POZIOM: wc + pomieszczenie z kominkiem
WYŻSZY POZIOM: pomieszczenie na wino + bar
ŚRODKOWY POZIOM: aneks kuchenny + pomieszczenia gospodarcze + bawialnia + kuchnia + jadalnia
NAJWYŻSZY POZIOM: 2 dwuosobowe pokoje + 4-osobowy apartament + 4 łazienki + korytarz + 4-osobowy pokój + balkon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się dodatkowo dużym potencjałem – doskonale nadaje się na działalność gospodarczą, np. na pensjonat. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przeszło kapitalny remont w latach 1990 – 2000. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25808)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl