slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 200 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 300 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 650 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 6 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1907. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 000 zł/m2, liczbą 3 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Wokół lasy, rezerwat przyrody i stawy hodowlane. W pobliżu szkoła oraz przedszkole. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przepięknie odremontowana i zmodernizowana. Na osobną uwagę zasługuje przepięknie odrestaurowana, stylowa weranda. Układ pokoi i pomieszczeń w oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
PIWNICA: pomieszczenie z piecem na opał stały;
PARTER: salon + pokój gościnny + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój + klatka schodowa + wc
PIĘTRO: 3 pokoje gościnne + pomieszczenie z możliwością adaptacji na kuchnię + łazienka + wc + przedpokój + klatka schodowa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje ogromną ilością zieleni ze starodrzewem owocowym. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno garaż. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego n zakup bądź remont nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Nieruchomość prezentowana jest przy udziale Agenta nieruchomości. Wiąże się to z podaniem danych osobowych przez osobę oglądającą a także wyrażeniem pisemnej zgody na wykonanie usługi pośrednictwa w zakupie nieruchomości. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4147)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl