elegancki salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Leszno (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Leszno (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Leszna (ale na terenie województwa lubuskiego). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 100 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 700 tys. zł (7 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 500 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie trzech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją malowniczą lokalizacją, gdyż znajduje się w uroczym zakątku, nad jeziorem, w bezpiecznej i cichej okolicy. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: łazienka + 2 pokoje + antresola/sypialnia + kuchnia + salon. Duże wrażenie robi pielęgnowany przez profesjonalną firmę ogród. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom wysoki stopnień bezpieczeństwa (monitoring) i komfortu (klimatyzacja, kominek z płaszczem wodnym).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży zapewniam obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3620)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl