widok z lotu ptaka na bryłę luksusowej rezydencji na sprzedaż Leszno (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Leszno (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Leszna (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 6 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 2 500 tys. zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 3 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 650 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 260 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 3 230 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale komercyjnym – znakomicie nadaje się do prowadzenia w niej działalności gospodarczej (warsztat + hala). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także przepiękną działką oraz doskonałą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PRZYZIEMIE:
– kuchnia
– spiżarnia
– kotłownia
– pomieszczenia biurowe
WYSOKI PARTER:
– wiatrołap
– hol
– garderoba
– klatka schodowa
– salon
– gabinet
– pokój
– kuchnia
– łazienka z wc
PIĘTRO:
– hol
– balkon
– 3 sypialnie
– łazienka z wc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dba o to m.in. rozprowadzona klimatyzacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi znakomitą propozycję dla pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi. Swoje miejsce znajdzie tu również rodzina wielopokoleniowa.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji bądź jej remont. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-119)

Kontakt:
e-mail: rawicz@wgn.pl