imponujący rozmachem pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Łódź

Rezydencja do sprzedaży Łódź

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 300 m2, a także ciekawą ceną 990 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1925 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie ośmiu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 772 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3,3 tys. zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana w przepięknym stylu w unikatowej lokalizacji, tuż obok jednego z przepięknych parków. Właściciele aut docenią na pewno przylegający garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może dostojnym klimatem wnętrza obejmującym następujące pomieszczenia:
NAJNIŻSZY POZIOM: pokój + basen + jadalnia + łazienko-pralnia + hall + salon + kuchnia + spiżarnia
ŚRODKOWY POZIOM: pokój kąpielowy + 2 sypialnie + garderoba
NAJWYŻSZY POZIOM: (PODDASZE UŻYTKOWE): łazienka + służbówka + pomieszczenie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa dodatkowo swoim przepięknie zagospodarowanym ogrodem w angielskim stylu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym komercyjnym potencjale, gdyż doskonale nadaje się na biuro prawne, kancelarię lub prestiżową siedzibę firmy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (122-2205)

Kontakt:
e-mail: lodz@wgn.pl