widok od strony tarasu na luksusową rezydencję na sprzedaż Łódź (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Łódź (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Łodzi (łódzkie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja w atrakcyjnej cenie 355 000 złotych. Metraż 216,8 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 1 637 zł. Rynek pierwotny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 5 pokoi na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zadbanej, 850-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może swoją niebywale malowniczą i atrakcyjną lokalizacją w otulinie 2 rezerwatów przyrody. Luksusowa rezydencja do sprzedaży w stanie surowym, zamkniętym. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0:
– sień
– pomieszczenie gospodarcze
– hol
– garaż
– salon
– spiżarnia
– jadalnia
– wc
– kuchnia
– gabinet
KONDYGNACJA 1:
– hol
– pralnia
– łazienka
– 3 pokoje

Zapraszamy do oglądania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (122-803)

Kontakt:
e-mail: lodz@wgn.pl

x (x)