widok z lotu ptaka na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 816 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 500 m2, a także ciekawa cena 915 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 190 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją przepięknie utrzymaną działką oraz malowniczą lokalizacją w otoczeniu jezior. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana w holenderskim stylu według indywidualnych pomysłów i oczekiwań właścicieli. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PARTER / CZĘŚĆ DZIENNA:
– hol
– jadalnia
– salon
– taras
– 2 sypialnie
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze
PIĘTRO:
– 2 sypialnie
– łazienka
– pokój biurowy
– balkon.
Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaaranżowane w naturalnym drewnie, co zapewnia komfort i wyjątkową atmosferę.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest laureatem wielu prestiżowych nagród, jak np. dyplom „Pomysł i Nowoczesne Rozwiązania Architektoniczne Złota Wiecha 2000” i „Budowa Roku 1999”. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób ceniących ciszę i spokój, a także tych, którzy szukają niezależności i wyjątkowego klimatu. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Na wszystkie pytania dotyczące prezentowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji z chęcią odpowiem. Doradzę również w kwestii kredytowania (oferta 23 banków). Kupuj bezpiecznie –kupuj za pośrednictwem licencjonowanego pośrednika – nr licencji zawodowej 18950.

WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji, a także globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej. Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie, a także: Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (079-2455)

Kontakt:
e-mail: m.muszynska@wgn.pl