slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 210 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 920 tys. zł (4 381 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 446 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2010 roku z funkcjonalnym układem dziewięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w centrum jednej z mazurskich miejscowości. Wokół jeziora, rzeki, puszcze i rezerwaty przyrody. W najbliższej okolicy znajdziemy sklepy oraz restauracje. Do plaży dojdziemy spacerem w pół godziny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom i ich gościom ogromne poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Odpowiada za to zaawansowany system chłodzenia, który latem ochładza, a zimą grzeje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również fantastyczną działką z wydzieloną strefą wypoczynku, altaną, miejscem na grill, stołem do biesiadowania etc. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 3 łazienki + 3 kuchnie + 3 salony + 6 sypialni.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale inwestycyjnym i komercyjnym. Duża powierzchnia plus wygodny rozkład pokoi pozwalają na prowadzenie wynajmu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowej rezydencji, kontaktu z pośrednikiem, a także jej zakupu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1116)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl