slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Cypr (Bogaz)

Rezydencja na sprzedaż Cypr (Bogaz)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bogaz (Cypr). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 270 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 609 500 zł (5 961 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 400 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż planowana do oddania w 2023 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w standardzie wykończenia „pod klucz”. Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami, jak:
– system podgrzewania wody z paneli słonecznych
– system hydroforowy
– telewizja satelitarna
– telewizja internetowa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: łazienka + basen + taras + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 2 łazienki + 3 sypialnie.
Majętne osoby dysponujące kilkoma autami z pewnością docenią dwa miejsca parkingowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto wspaniałą lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji, blisko piaszczystych plaż. Na koniec warto zauważyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się owoczesną architekturą z licznymi przeszkleniami i prywatnym basenem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Podczas transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy kompleksową obsługę: prezentację, usługę tłumacza, dopilnowanie wszelkich formalności związanych z zakupem. Organizujemy również wyjazdy zakupowe w celu obejrzenia i zapoznania się z wybranymi luksusowymi rezydencjami do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-462)

Kontakt:
e-mail: a.krzyszycha@wgn.pl