widok od strony tarasu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży na Mazurach

Rezydencja do sprzedaży na Mazurach

Luksusowa rezydencja o powierzchni 170 metrów kwadratowych na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 790 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena ekskluzywnej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji. Luksusowa rezydencja w opcji zarówno do sprzedaży, jak i wynajmu. Ekskluzywna rezydencja z dużym potencjałem, bowiem do sprzedaży jest również sąsiednia działka, które można połączyć i zwiększyć powierzchnię do 2 778 metrów kwadratowych.

Mocnym punktem luksusowej rezydencji jest na pewno jej atrakcyjna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja znajduje się w cichym, spokojnym miejscu, z widokiem na malownicze lasy i łąki. Nieopodal liczne szlaki rowerowe. W bryle luksusowej rezydencji mieści się 2-stanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja wyposażona w szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych, jak na przykład kolektory słoneczne. Ponadto luksusowa rezydencja niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu. Duże wrażenie estetyczne robi oryginalnie podświetlony, nowoczesny kominek w salonie. Wysoki standard i komfort gwarantuje również rozprowadzona sieć ogrzewania podłogowego.

Ekskluzywna rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie gospodarcze + pomieszczenie + pralnio-suszarnia z wc + spiżarnia
KONDYGNACJA 0: salon + pracownia + taras + łazienka + aneks kuchenny
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + taras + przedpokój + łazienka
KONDYGNACJA 2: strych (niezagospodarowany)

Luksusowa rezydencja nie wymaga od przyszłych kupujących jakichkolwiek nakładów finansowych i jest gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji wykończone w bardzo wysokim standardzie przy użyciu najlepszej klasy materiałów. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2007 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 1 395 metrów kwadratowych powierzchni.

Pomagamy przy formalnościach związanych z zakupem ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (102-2535)

Kontakt:
e-mail: gliwice@wgn.pl
Tel. +48 32 231 55 29