front ekskluzywnej willi do sprzedaży na Mazurach

Rezydencja na sprzedaż na Mazurach

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 370 metrów kwadratowych na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 890 tysięcy złotych na sprzedaż.
Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji prezentuje się następująco:
PARTER:
– hol
– salon
– łazienka
– kuchnia
PIĘTRO:
– kuchnia
– sypialnie
– łazienki
PODDASZE

Ekskluzywna rezydencja doskonale nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale i prowadzenia w niej działalności komercyjnej (warsztat albo mini-akacemik). Dodatkowo w tym samym budynku jest lokal mieszkalny składający się z salonu + łazienki + kuchni + 3 sypialni. Luksusowa rezydencja odremontowana w 2008 roku, kiedy to wymieniono okna, dach, zrobiono nową elewację, położono tynk szlachetny, klinkier, a poddasze odbudowano od podstaw. Ekskluzywna rezydencja z dużym potencjałem zagospodarowania na wiele sposobów. Cena luksusowej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji.

Pomagamy przy formalnościach związanych z zakupem ekskluzywnej rezydencji. Zapraszamy do oglądania luksusowej rezydencji. Zlecenie realizowane pod nadzorem pośrednika licencja nr 7239. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (102-2334)

Kontakt:
Tel. +48 89 527 38 33
Tel. +48 506 039 587
e-mail: j.jankowicz@wgn.pl