zapierające dech w piersiach przepychem wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż na Drawsku Pomorskim

Rezydencja do sprzedaży na Pojezierzu Drawskim

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecinka (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 026 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 4040 m2, a także ciekawa cena 599 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2011 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 197,96 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych osób lubiących luksus, prestiż, dobry styl oraz relaks na świeżym powietrzu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w nowoczesny i szybki Internet (światłowodowy lub radiowy), TV SAT. biooczyszczalnię ze zbiornikiem 2 500 l itp. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest videodomofon + rolety zewnętrzne.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z budynkiem gospodarczym i przylegającą wiatą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją przepiękną architekturą, eleganckim wnętrzem i perfekcyjną lokalizacja w zacisznej okolicy. Na wyciągnięcie ręki mamy przepiękne jeziora. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
NIŻSZA KONDYGNACJA: – pokój dzienny + jadalnia + 3 sypialnie + taras + pomieszczenie gospodarcze/kotłownia + kuchnia
WYŻSZA KONDYGNACJA: powierzchnia do zagospodarowania.
Warto nadmienić, że w kuchni znajdziemy wszystkie urządzenia AGD w zabudowie renomowanej marki.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów a także agentów WGN. Zapraszam serdecznie na prezentację tej luksusowej rezydencji. Przy zakupie ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12459)

Kontakt:
e-mail: k.kijko@wgn.pl