slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży nad morzem

Rezydencja do sprzedaży nad morzem

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 700 m2, a także ciekawą ceną 3 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2008 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie piętnastu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 9 898 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 286 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z “know-how” działającej w jej wnętrzu firmy agroturystycznej oraz bazą kontaktów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż otoczona przepięknie zagospodarowaną działką, na której znajdziemy obiekty sportowe (boiska), piaskownice, place zabaw z huśtawkami dla dzieci, piec z rożnem do pieczenia dzika lub prosiaka, wędzarnię do wędzenia ryb, grille, 2 ogromne ogniska, basen kąpielowy itp. Dla gości oraz do użytku mieszkańców pozostaje duży parking na 40 pojazdów (w tym kamperów). Amatorów wędkowania ucieszą dwa stawy, w których złowić można karasie, karpie, leszcze i liny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w doskonałej lokalizacji tuż przy morzu, w pobliżu Wolińskiego Parku Narodowego. Na wyciągnięcie ręki piękny las i jezioro. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład elitarnego kompleksu zabudowań łącznie z drugim budynkiem mieszkalnym (murowana chata) oraz pomostem do jeziora. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację.

Z powodu epidemii spotykamy się z Państwem w umówionym terminie. Jestem do Państwa dyspozycji telefonicznie, mailowo i w siedzibie firmy. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu. 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (031-20)

Kontakt:
e-mail: e.syrenicz@wgn.pl