slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży nad morzem

Rezydencja do sprzedaży nad morzem

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż nad morzem (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,299 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 258 m2 powierzchni posadowiona na działce 666 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy osiem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 911 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu (m.in. fotowoltaika 6,48 KW z możliwością powiększenia). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa na tle konkurencyjnych ofert estetycznie zadbanym i urządzonym wnętrzem o następującym rozkładzie:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie techniczne + 2 pokoje + wiatrołap + klatka schodowa + 3 aneksy kuchenne + sypialnia + garderoba + łazienka + pokój dzienny + łazienka z WC + pomieszczenie gospodarcze;
KONDYGNACJA 1: taras + przestrzeń do własnej adaptacji i aranżacji.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym osobom, które przyzwyczajone są do życia na europejskim poziomie i cenią kontakt z przyrodą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje mieszkańcom i ich gościom nie tylko komfort i wygodę, ale również bezpieczeństwo. O to pierwsze troszczy się m.in. ogrzewanie podłogowe, natomiast za bezpieczeństwo odpowiadają: antywłamaniowe drzwi + antywłamaniowe rolety elektryczne + monitoring.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje estetycznie utrzymaną działką, na której stoi 2-pokojowy, całoroczny budynek letniskowy o pow. 28 mkw. z klimatyzatorem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca przepiękną lokalizacją nad morzem, nieopodal plaży (500 m). Okolicę porastają lasy z ogromną ilością starych dębów. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notarialną. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na je zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-26452)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl