slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 100 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 889 tys. zł (8 890 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 300 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2008 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom życie na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i komfortu. Dla przykładu w jej wnętrzu mamy rozprowadzoną instalację ogrzewania podłogowego. Luksusowa rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również gustownie zaaranżowanym wnętrzem o następującym rozkładzie:
KONDYGNACJA 0: 1-stanowiskowy garaż, kotłownia, wiatrołap, łazienka z wc, taras, pokój dzienny, jadalnia, kuchnia;
KONDYGNACJA 1: łazienka + korytarz + 3 sypialnie + garderoba

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z całkowitym wyposażeniem oraz sprzętem AGD. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca starannie utrzymaną działką. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż stanowi część kompleksu zabudowań łącznie z osobnym budynkiem, w którym mieści się biuro oraz 2-pokojowe mieszkanie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym biznesmenom, którzy chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem. Znajdziemy tu bowiem prosperujący lokal handlowo-usługowy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa dużym potencjałem komercyjnym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupujący ponosi następujące koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-626)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl