slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Niemcy (Forst)

Rezydencja do sprzedaży Niemcy (Forst)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Forst (Niemcy). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 750 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 770 tys. zł (1 027 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 241 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie ośmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoimi ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi (2 kondygnacje z możliwością podziału). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również dużym potencjałem – znakomicie nadaje się pod wynajem na biura lub gabinety. Sprzyja temu między innymi korzystna lokalizacja w sercu miasta. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje wciąż otwarta do negocjacji. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji i/lub kredytu na jej zakup, skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5578)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl