slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,55 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 347 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 777 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 10 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 467 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji malowniczą i zieloną lokalizacją tuż obok przepięknego jeziora i lasu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla wielbicieli aktywnego wypoczynku, którzy docenią pobliskie ścieżki rowerowe i trasy spacerowe. Amatorzy hippiki również znajdą tu coś dla siebie – perfekcyjne tereny do konnej jazdy. Na posiadaczy samochodów czeka duży parking.

Zapraszamy do zadawania pytań, obejrzenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także jej zakupu. Niniejsza propozycja sprzedaży ekskluzywnej rezydencji nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-59)

Kontakt:
e-mail: mbuczynski@wgn.pl