slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 499 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 221,29 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 7 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1998. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 255 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim ogromnym potencjałem, przepięknie odremontowanym wnętrzem oraz fantastyczną lokalizacją w spokojnej okolicy. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno garaż z kanałem. Do centrum oraz pobliskich punktów handlowo-usługowych można dojechać w raptem kilka minut.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER: wiatrołap + kuchnia + 2 łazienki + 2 sypialnie + salon + jadalnia + garaż;
PIĘTRO: hol + garderoba + łazienka + 4 sypialnie.
Serdecznie zapraszamy na prezentacje tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1349)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl