slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 980 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 197,22 m2 powierzchni posadowiona na działce 3 098 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2016. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 969 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż nie posiada obciążeń. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym klientom, którzy chcą mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu wygód, komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa) oraz szereg udogodnień podnoszących komfort życia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto estetycznie zadbaną działką.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z zawartą w cenie:
– zabudowaną szafą ubraniową;
– sprzętem AGD;
– nowoczesną zabudową mebli kuchennych.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się urokliwą architekturą oraz wytwornym i stylowym wnętrzem z następującym układem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: przedpokój + przedpokój + wiatrołap + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + 2 sypialnie + jadalnia + aneks kuchenny + taras + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: powierzchnia do zaaranżowania łazienki + pokoi.
Właściciele aut docenią dwustanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej informacji drogą mejlową i podczas prezentacji oferty. Nie przegap okazji, aby zamieszkać w wymarzonym miejscu. Serdecznie polecam i zapraszamy do kontaktu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 27- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9826)

Kontakt:
e-mail: m.switala@wgn.pl