slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 176 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 699 tys. zł (3 972 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2006 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom życie na europejskim poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów, wygód, komfortu i prestiżu. W jej wnętrzu znajdziemy np. ogrzewanie podłogowe oraz kominek. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się starannie zadbanym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto kameralnym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: kotłownia + 3 pomieszczenia gospodarcze + garaż + pralnia + warsztat;
KONDYGNACJA ZERO: jadalnia + łazienka z wc + taras + kuchnia + ganek + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: balkon + łazienka + 2 sypianie;
KONDYGNACJA 2: „open space” ze skosami.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca urzekającą lokalizacją w cichej i bezpiecznej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale – możliwość dokupienia pobliskiej działki ogrodowej o powierzchni 300 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów oraz agentów WGN. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-526)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl