boczna elewacja ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 620 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3,5 mln zł (5 645 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 10 941 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z funkcjonalnym układem pięciu pokoi. Standard deweloperski.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoim dużym, zarybionym stawem, a także drewnianym budynkiem myśliwskim. Obok luksusowej rezydencji na sprzedaż znajduje się duży garaż na pięć aut. Rozkład pomieszczeń i pokoi w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży prezentuje się następująco:
POZIOM MINUS JEDEN: 2 kotłownie + sauna + pomieszczenia gospodarcze + pokój łazienkowy
POZIOM ZERO: jadalnia + aneks wypoczynkowy + pokój dzienny + kotłownia + wc + gabinet + hol + kuchnia + spiżarnia + garderoba + komunikacja + wiatrołap
POZIOM JEDEN: 3 garderoby + pralnia + łazienka + komunikacja + sypialnia + 2 pokoje + sypialnia + korytarz.
Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca nobilitującą lokalizacją z szybkim dostępem do autostrady, centrum oraz stolicy. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4491)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl