ciekawa bryła oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji Polanica-Zdrój

Rezydencja do sprzedaży Polanica-Zdrój

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Polanicy-Zdroju (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (8 333 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 3 500 m2, a także ciekawa cena 3 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 360 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa funkcjonalnością, nowoczesnością i wygodą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także swoim potencjałem, który dodatkowo można podnieść przez dokupienie dodatkowych, sąsiadujących działek. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia wszystkim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dbają o to między innymi:
– solidne, antywłamaniowe rolety
– ogrzewanie podłogowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZY POZIOM:
– kuchnia
– taras
– salon
– 2 sypialnie
WYŻSZY POZIOM:
– 3 sypialnie
– łazienka z wc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także znakomicie utrzymaną działką z licznymi nasadzeniami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w znakomitej lokalizacji, z szybkim dostępem do centrum. Okolica uważana jest za wyjątkowo cichą i bezpieczną. Zapewniam efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, obsługę formalnoprawna transakcji, efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2262)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl