slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Polanica-Zdrój

Rezydencja do sprzedaży Polanica-Zdrój

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Polanicy-Zdroju (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,19 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 300 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 121 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy osiem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 967 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż zachwyca swoją unikatową architekturą, gdzie znajdziemy mariaż dwóch części: klasycznej z okresu przedwojennego oraz nowoczesnej w stylu „loft”. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją w jednej z najbardziej znanych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce. Jak okiem sięgnąć – przepiękne góry i uzdrowiskowe miejscowości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje także dużym potencjałem komercyjnym (działalność gospodarcza: pensjonat z pokojami gościnnymi dla turystów). Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto dodać bajkowo zaaranżowaną działkę z olśniewającym ogrodem. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje:
KONDYGNACJA MINUS DWA: pomieszczenia piwniczne;
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: pomieszczenia gospodarcze + garaż + pokój + łazienko-pralnia;
KONDYGNACJA ZERO: wc + taras + kuchnia + salon + garderoba;
KONDYGNACJA JEDEN: łazienka + sypialnia + „open space” + antresola;
CZĘŚĆ STARSZA: 2 kuchnie + 4 pokoje + 2 łazienki.

WGN oferuje bezpłatnie pomoc w poszukiwaniu i uzyskaniu finansowania kredytem hipotecznym lub inwestycyjnym na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (040-173)

Kontakt:
e-mail: zabkowice@wgn.pl