slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 106 m2, a także ciekawą ceną 1,3 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2021 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie trzech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 050 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 12 264 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje już od pierwszej prezentacji doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Znajdziemy tu wiele sklepów, punktów usługowych, obiektów kultu religijnego itp. Lokalizacja gwarantuje ponadto szybki dojazd do trasy S3. Rodziny posiadające samochód zainteresuje również duży garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z widocznym kompletnym umeblowaniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Entuzjaści gadżetów XXI wieku docenią światłowód. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko życie na europejskim poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów (instalacja pod ogrzewanie podłogowe), ale również ponadprzeciętny poziom bezpieczeństwa, za co odpowiadają solidne, antywłamaniowe drzwi oraz instalacja alarmowa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca przepięknym ogrodem z funkcjonalną altaną. Znajdziemy tu również wiele nasadzeń krzewów i drzew. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje ponadto imponującym wnętrzem z praktycznym rozkładem:
KONDYGNACJA ZERO: garaż + pomieszczenie techniczne + łazienka + wc dla gości + 2 sypialnie + kuchnia + część jadalniana + taras + pokój dzienny;
KONDYGNACJA JEDEN: pomieszczenia strychowe z opcją adaptacji na mieszkalne.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto zapierającą dech w piersiach architekturą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na wcześniej ustaloną prezentację tek ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Klientom zainteresowanym zakupem luksusowej rezydencji WGN zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na jej zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Przed prezentacją luksusowej rezydencji niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ww. ekskluzywnej rezydencji), przed oględzinami luksusowej rezydencji. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej i kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3358)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl