slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań

Rezydencja do sprzedaży Poznań

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2002 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 12 364 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2,8 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 226,46 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 974 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności przepięknym, bajkowym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca znakomitą lokalizacją w otulinie zieleni, blisko rzeki, stawów i jezior. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum Poznania (nieco ponad kwadrans). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych klientów szukających ucieczki od zgiełku i hałasu miasta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje życie na światowym poziomie w otoczeniu wygód (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwa (instalacja alarmowa). Osoby zmotoryzowane docenią na pewno wolnostojący garaż na dwa auta + wiatę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od przekroczenia progu przepięknie wykończonym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
POZIOM 1: komunikacja + 2 pomieszczenia gospodarcze + 3 pokoje;
POZIOM 0: kotłownia + 4x komunikacja + jadalnia + salon + pomieszczenie gospodarcze + 2 pokoje + łazienka + kuchnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi pełną własność z wydzieloną księgą wieczystą. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-580)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl