slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 90,47 m2, a także ciekawą ceną 850 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2021 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 4 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 616 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 9 395 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim wyjątkowym, nowoczesnym, zadbanym i zaprojektowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi znakomitą propozycję dla rodziny poszukującej ciszy, spokoju, bezpieczeństwa, a zarazem komfortu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także przepięknym, zielonym ogrodem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PARTER: pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + łazienka + przedsionek + pomieszczenie gospodarcze
PIĘTRO: 3 sypialnie + łazienka + korytarz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia wszystkim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu, o co dba między innymi ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca także swoją atrakcyjna lokalizacją w bezpiecznej dzielnicy i otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Wokół cisza i spokój. Szybki dojazd do Poznania, autostrady A2 oraz drogi szybkiego ruchu S11. Nieopodal znajdziemy bogatą infrastrukturę: punkty usługowe, żłobki, przedszkola, szkoły, piekarnie i liczne sklepy. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-416)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl