slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Trzebinia

Rezydencja do sprzedaży Trzebinia

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Trzebini (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 971 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 5 230 m2, a także ciekawa cena 2,6 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2007 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 523 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa stylowo wykończonym wnętrzem oraz przestronnością. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w zielonej okolicy, blisko lasu, co gwarantuje ciszę, spokój i bliski kontakt z naturą Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM ZERO: 2-stanowiskowy garaż + basen + wiatrołap + pokój dzienny + taras + wc + siłownia + jadalnia + kuchnia + garderoba + sauna + część rekreacyjna + sypialnia + hall + łazienka + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze
POZIOM JEDEN: hall + 2 łazienki + 3 sypialnie + garderoba + pokój odpoczynku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom ogromne poczucie komfortu. Mamy tutaj między innymi:
– rozprowadzoną klimatyzację
– ogrzewanie podłogowe
– przepiękny ogród
– urocze oczko wodne
– imponujące kaskady
– liczne nasadzenia kwiatów i krzewów.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 6165. Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4466)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl