prestiżowy salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie 5 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 2 555 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 793 000 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z 2010 roku zaaranżowana na 2 kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 7 625 zł/mkw. przy metrażu 104 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale komercyjnym (budynek gospodarczy) adresowana do osób, które szukają eleganckich wnętrz, prestiżu, komfortu i malowniczej lokalizacji w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu liczne, lokalne sklepy spożywcze, szkoła podstawowa, odziały banków, restauracje, cukiernie, markety. Nieopodal znajdują się również jeziora.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + hol + pokój dzienny + pokój + kuchnia + łazienka
PODDASZE: 3 pokoje + hol + schody + łazienka.
BUDYNEK GOSPODARCZY tworzą: wiatrołap + biuro + pomieszczenie techniczne + pomieszczenie warsztatowe + pomieszczenie sanitarne.

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Nr licencji pośrednika prowadzącego ofertę: 24516.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-259)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl