slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Rzeszów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Rzeszów (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Rzeszowa (podkarpackie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 999 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 98,6 m2 powierzchni posadowiona na działce 8 100 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2023. Standard deweloperski. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 10 132 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego. Stan techniczny deweloperskie

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim fantastycznym ogrodem oraz słonecznym tarasem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje nie tylko komfortem, ale również poczuciem bezpieczeństwa. Mamy tutaj zarówno antywłamaniowe drzwi, wentylację mechaniczną, jak i klimatyzację. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się eleganckim wnętrzem (do własnego wykończenia i aranżacji) z następującym układem: 4 pokoje + pokój dzienny + kuchnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją imponującą lokalizacją w słynnej i znanej w całej Polsce miejscowości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca designerskim projektem. Zmotoryzowani docenią dobre połączenie z autostradą A4. Cisza i spokój. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży godna polecenia. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-132)

Kontakt:
e-mail: mielec@wgn.pl