slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,2 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 220 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 570 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 455 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa już od pierwszego spojrzenia swoją przepiękną architektonicznie bryłą oraz stylowym i zaprojektowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem:
WYŻSZA KONDYGNACJA: hol + 3 pokoje + 3 balkony + łazienka
NIŻSZA KONDYGNACJA: gabinet + salon + pralnia + wc + aneks kuchenny + taras.
Olbrzymią zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest prywatna stacja uzdatniania wody.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji, co zawdzięcza m.in. fotowoltaice. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastyczną działką z przepięknymi, egzotycznymi nasadzeniami + budynkiem warsztatowym + murowanym garażem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje imponującą lokalizacją w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej i w otoczeniu najpiękniejszych krajobrazów. Nie brakuje tu jednak niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: punktów usługowych, sklepów, placówek oświatowych, przychodni zdrowia, aptek, basenów etc. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu również wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu (ścieżki pieszo-rowerowe, lasy i jurajskie ostańce).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych osób, które chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu komfortu, wygody i prestiżu. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1508)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl