slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Słupsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Słupsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Słupska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 539 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 67 m2 powierzchni posadowiona na działce 465 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 045 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. Cena ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż obejmuje widoczne na zdjęciach wyposażenie/umeblowanie.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż posiada wydane świadectwo charakterystyki energetycznej. Luksusowa rezydencja do sprzedaży oczarowuje już od przekroczenia progu gustownie zaaranżowanym wnętrzem o praktycznym rozkładzie pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: taras + pokój dzienny + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka z wc + pomieszczenie gospodarcze;
PIĘTRO: łazienka + 2 sypialnie.
Dla zmotoryzowanych przygotowano przynależne miejsce parkingowe. Dużą zaletą oferowanej na sprzedaż ekskluzywnej rezydencji jest na pewno fantastyczny taras z meblami ogrodowymi oraz przeciwsłonecznymi markizami.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym klientom, którzy chcą mieszkać na europejskim poziomie, ale jednocześnie oderwać się od zgiełku codzienności i zanurzyć się w harmonii natury. Atrakcyjna lokalizacja – w okolicy nie brakuje punktów usługowych, obiektów sportowych, placów zabaw, sklepów, restauracji, punktów usługowych. Wielbiciele dwóch kółek docenią długie trasy rowerowe. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż położona jest w otoczeniu lasów, w pobliżu znanego i lubianego jeziora. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową.

Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notarialną. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-27009)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl