slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Inowrocław

Rezydencja na sprzedaż Inowrocław

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącej zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 150 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 990 tys. zł (6,6 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 800 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie trzech pokoi. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje wciąż podlega uzgodnienia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zastosowaniu licznych nowoczesnych i energooszczędnych materiałów oraz technologii (na przykład instalacja solarna do podgrzewania wody + zbiornik na nieczystości stałe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca estetycznie zaaranżowanym i komfortowym wnętrzem o następującym układzie: taras + pokój dzienny + kuchnia + 2 sypialnie + łazienka + jadalnia + pralnia + przedpokój + hala/warsztat + kotłownia. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje częściowe umeblowanie. Pozostałe elementy do uzgodnienia z właścicielem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży po generalnym remoncie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje doskonałą lokalizacją blisko centrum, w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. Wokół przepiękna zieleń. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami z pewnością docenią trzy garaże oraz wiele miejsc do parkowania na posesji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również ogromnym potencjałem. To znakomite miejsce do zamieszkania oraz pracy pod jednym dachem (na działce stoi warsztat/hala). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa przepiękną bryłą, estetycznie urządzonym wnętrzem oraz fantastycznym ogrodem z tarasem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu zapewnia najwyższą jakość usług. Wszystkie banki w jednym miejscu. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4862)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl