slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Słupsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Słupsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Słupska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 534 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 67 m2 powierzchni posadowiona na działce 321 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 970 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż posiada świadectwo charakterystyki energetycznej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od przekroczenia progu estetycznie wykończonym i komfortowym wnętrzem o następującym rozkładzie pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: taras + pokój dzienny + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka wc + pomieszczenie gospodarcze;
PIĘTRO I: łazienka + 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z wysokiej klasy wyposażeniem i umeblowaniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca starannie utrzymaną działką. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym klientom, którzy oczekują życia na światowym poziomie, chcą oderwać się od zgiełku codzienności oraz zanurzyć w harmonii natury. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastyczną lokalizacją w otoczeniu pięknych lasów i malowniczych jezior. Na wyciągnięcie ręki sklepy, restauracja, place zabaw, punkty usługowe, słynny zamek krzyżacki, park etnograficzny, boiska do siatkówki. To wyjątkowo nobilitujące osiedle tworzące prestiżowy kompleks zabudowań.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notarialną. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj i umów się ze mną na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-27067)

Kontakt:
e-mail: n.socha@wgn.pl