slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin

Rezydencja do sprzedaży Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2003 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 9 556 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,699 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 177,8 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 117 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu (ekonomiczny piec gazowy + przydomowa oczyszczalnia ścieków). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona w wiele nowoczesnych rozwiązań, które ucieszą wielbicieli nowoczesnych technologii (np. światłowód). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje zarówno komfort (miejsce pod basen + jacuzzi + ogrzewanie podłogowe), jak i bezpieczeństwo (instalacja alarmowa + monitoring). Majętne osoby dysponujące kilkoma samochodami zainteresuje dwustanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje komfortowym i eleganckim wnętrzem z następującym rozkładem:
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe;
KONDYGNACJA 1: wc + łazienka + korytarz + 3 pokoje;
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie gospodarcze / kotłownia z pralnią + wc + łazienka + gabinet + jadalnia + kuchnia + taras + pokój dzienny + salon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastyczną i spokojną lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. Wokół przepiękne tereny do rekreacji, przedszkola, szkoły, supermarkety, sklepy, punkty usługowe. Dominuje tu elitarna zabudowa jednorodzinna. Dużo zieleni. Cisza i spokój. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy zakupie luksusowej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13917)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl