slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (8 744 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 015 m2, a także ciekawa cena 1,399 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2018 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 160 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do osób z najgrubszym portfelem, które oczekują najwyższego komfortu, nowoczesnego projektu i bliskość natury. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu (fotowoltaiczne panele).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się estetycznie wykończonym tarasem i malowniczym ogrodem z automatycznym systemem podlewania/koszenia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w liczne udogodnienia, jak np.:
– ogrzewanie podłogowe;
– klimatyzacja we wszystkich pomieszczeniach;
– kominek.
Gwarancją bezpieczeństwa natomiast są:
– instalacja alarmowa;
– zewnętrzne kamery;
– antywłamaniowe rolety.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łączy w sobie elegancję i funkcjonalność:
KONDYGNACJA 1:
– powierzchnia do samodzielnej aranżacji;
KONDYGNACJA 0:
– hol;
– wiatrołap;
– garderoba;
– 2 łazienki
– 3 sypialnie;
– jadalnia;
– kuchnia;
– taras
– pokój dzienny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastycznie zaaranżowaną działką. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również rzadko spotykanym projektem architektonicznym typu „bungalow”. Na koniec warto podkreślić, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja zachwyca także imponującą lokalizacją nieopodal morza oraz ładnego jeziora. To niemal kraniec Puszczy Darżlubskiej. Szybko i dogodnie można stąd dojechać do trójmiejskiej obwodnicy, a także różnych punktów usługowych, sklepów, dyskontów znanych marek, placówek medycznych i oświatowych etc. Dużym atutem lokalizacji jest także pobliski las oraz ścieżki rowerowe. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Pamiętaj, że współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-359)

Kontakt:
e-mail: k.sekura@wgn.pl